18.11.2019 20:34:50

Viralliset tulokset, purjehdittu aika, reitti Volvo Päijänne Raid

Maali: Padasjoki
Tulokset 16 / 17
Sij Num Nimi Purjetunnus Luokka LYS Tyyppi SGV Seura Kippari Purj.aika LYS-aika
1. 1009 Wipak FIN-98 PÄIJÄNNE RAID 1,67 F 18 Hobie Wildcat HSK Eskola Nora 05:00:38 10:28:01
Riihelä Janne
2. 1004 Aquaplanege FIN-1 PÄIJÄNNE RAID 1,67 F 18 Hobie Wild Cat HSK Karto Pete 05:40:30 11:07:53
Lönnberg John
3. 1010 Tiger of Finland FIN 1496 PÄIJÄNNE RAID 1,67 Hobie Tiger F18 HSK Heliö Karri 05:42:10 11:09:33
Koskela Kati
4. 1007 vieras1 FIN-87 PÄIJÄNNE RAID 1,67 F 18 Hobie Cat Tiger HSK Tervo Roope 05:48:53 11:16:16
Rossi Pekka
5. 1014 GIIZU EST 1233 PÄIJÄNNE RAID 1,67 F 18 HJK Kuusk Uku 05:58:47 11:26:10
Kuusk Robi
6. 1001 Tomcat 47 PÄIJÄNNE RAID 1,67 F 18 HSK Vesterinen Anttoni 06:06:43 11:34:06
Vesterinen
7. 1015 Team Bra, F18 FIN-1376 PÄIJÄNNE RAID 1,67 Hobie Tiger HSK Karru Kristian 06:21:36 11:48:59
Lindqvist Vesa
8. 1005 Moby Dick FIN-1753 PÄIJÄNNE RAID 1,67 F 18 HSK Vaara Okko 07:00:35 12:27:58
Luukkonen Timo
9. 1011 NWT EST-3 PÄIJÄNNE RAID 1,67 F 18 Katamaraanikool Feld Raul 07:39:32 13:06:55
Heinloo Argo
10. 1003 Bruno SP 36 RAID Special 0,00 Katamaraani N/A Ovsjannikov Dmitri 07:49:30 --
Ovsjannikov Maria
11. 1000 Santa Maria SP 41 RAID Special 0,00 Katamaraani N/A Beloklokov Vladimir 07:50:55 --
Pletneva Anna
12. 1006 Pumba SP-103 RAID Special 0,00 Katamaraani N/A Zagulov Mihail 07:53:40 --
Uspenski Vladimir
13. 1008 Demon SP 44 RAID Special 0,00 Katamaraani N/A Navitski Sergei 08:17:38 --
Frolov Andrei
14. 1012 SP 41 SP 41 RAID Special 0,00 Katamaraani N/A Lantsov Andrey 08:22:40 --
Lantsov Alexey
15. 1016 N/A FIN-10 PÄIJÄNNE RAID 1,67 F 18 Hobie Tiger N/A Kärki Eppu 09:23:49 14:51:12
N/A
DNS 1002 WillPower GBR413 PÄIJÄNNE RAID 1,80 Tornado sport, katamaraani HSK Myllylä Tuomas DNS
Myllylä Ari
Odotetaan 1
Sij Num Nimi Purjetunnus Luokka LYS Tyyppi SGV Seura Kippari Purj.aika LYS-aika
- 1013 www.matthiasfried.fi 164 PÄIJÄNNE RAID 1,67 Nacra 6.0 JVS Karhusaari Vesa -- --