16.10.2019 13:35:34

Viralliset tulokset luokittain, purjehdittu aika, luokka H-vene (reitti Synsam Päijännepurjehdus)

Lähtö: Padasjoki
Lähtölista
Num Nimi Purjetunnus Luokka LYS Tyyppi SGV Seura Kippari
30 Ankanpoika 3 FIN-877 H-vene 1,08 H-vene S- LPS Salonen Jaakko
Kukkonen Pertti, Toppila Mikko
31 Avalon FIN-789 H-vene 1,08 H-vene S- HeiPS Kasnio Kari
Suomi Tatu, Juusti Matti
32 Dino FIN-314 H-vene 1,08 H-vene S- KVS Vaara Santeri
Jari Vaara, Markus Vaara
33 Filippa FIN-823 H-vene 1,08 H-vene S- TPS Blomberg Niko
Ruuti Pekka, Pekkala Pasi, Virtala Ville
52 Hempukka L-718 H-vene 1,08 H-vene S- Lepistö Veli-Matti Spin 955
Lindeman Mari, Lappalainen Antti, Åhlman Tuulia
34 Iina L-458 H-vene 1,08 H-vene S- JäPS Vihijärvi Kalle
Vihijärvi Jaakko, Nieminen Joni, Hälinen Henri
35 Isola FIN-176 H-vene 1,08 H-vene S- JVS Nieminen Niko-Mikko
Nieminen Tommi, Partanen Veli-Pekka
36 Itella Logistics FIN-899 H-vene 1,08 H-vene S- LPS Boman Juhani
Boman Mikko, Saarinen Timo, Salo Juhani
37 Jias FIN-563 H-vene 1,08 H-vene S- LPS Kavén Jorma
Jouni Kavén, Pyry Halme, Antti Lahdenne
38 Julia / Autokoulu Juha FIN-907 H-vene 1,08 H-vene S- JVS Ahonen Juhani
Rahkonen Vesa, Rahkonen Erkki
39 Kimau FIN-790 H-vene 1,08 H-vene S- EPS Ståhlberg Kari
Tavi Tuukka, Turunen Matti, Turunen Mikko
40 Lady Express FIN-357 H-vene 1,08 H-vene S- LNS Yrjölä Mikko Spin. 847
Aki Laine, Jukka Yrjölä
41 Lassu FIN-847 H-vene 1,08 H-vene S- TTPS Rinne Sakari
Rinne Laura, Kujansuu Toni, Lindsterm Jaakko
50 Miguela FIN-403 H-vene 1,08 H-vene S- JVS Weckström Petteri Spinn L895
Roiha Janne, Heinämäki Jukka, Kotisaari Jaakko, Kauppinen Pasi
42 Minna FIN-765 H-vene 1,08 H-vene S- JVS Pekkarinen Raino
Salerto Sami, Taipale Terho
43 Päivänsäde FIN-552 H-vene 1,08 H-vene S- TP Leppänen Mari
Hassinen Tarja, Tapanila Anna
51 Päivi L-690 H-vene 1,08 H-vene S- JäPS Vilppala Heikki
Suomalainen Olli, Mononen Jukka
44 Panta Rei FIN-736 H-vene 1,08 H-vene S- N Koivula Arto
Vuorimaa Saara, Okkonen Aurora, Nurmi Pekka
45 Plevna FIN-814 H-vene 1,08 H-vene S- TaPS Viljanen Henry
Rajala Henna, Lähteenkorva Otto
46 Pulex FIN-661 H-vene 1,08 H-vene S- KaPu Rautio Jukka
Juola Raimo, Santahoma Heikki
47 Saudi L-81 H-vene 1,08 H-vene S- LPS Salo Laura
Piipponen Antti, Viitasalo Ulla, Kiilholma Heikki
48 Stemma FIN-918 H-vene 1,08 H-vene S- JVS Koho Mikko
Jukka Saarikorpi, Heikki Koho, Lehto-Oksa Juha
49 Viuhu FIN-443 H-vene 1,08 H-vene S- JäPS Lukkariniemi Jukka
Lukkariniemi Timo, Oksanen Jarkko