21.5.2022 5:49:23

Viralliset tulokset luokittain, purjehdittu aika, luokka H-vene (reitti Synsam Päijännepurjehdus)

Väliaika: Judinsalo
Tulokset 17 / 17
Sij Num Nimi Purjetunnus Luokka Tyyppi FinR LYS SGV Seura Kippari Purj.aika tasoitettu aika
1. 135 Stemma FIN-918 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Koho Mikko 08:29:54 --
Saarikorpi Jukka, Koho Heikki, Paatola Matti
2. 133 Muru FIN-899 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- LPS Boman Juhani 08:35:00 --
Boman Mikko, Utter Timo, Salo Juhani
3. 130 Boogie FIN-914 H-vene H 0,0000 1,08 S LPS Korhonen Tuomas 08:36:10 --
Kiilholma Heikki, Matikka Henri, Alitalo Emilia
4. 132 Lassu FIN-847 H-vene H-vene 0,0000 1,08 TTPS Rinne Sakari 08:38:42 --
Knihti Kalle, Kujansuu Toni, Ahonen Mikko
5. 141 Ankanpoika 3 FIN-320 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- LPS Salonen Jaakko 08:43:12 --
Kukkonen Pertti, Toppila Mikko
6. 134 Valentina FIN-916 H-vene H 0,0000 1,08 NJK Svahnström Niclas 08:43:15 --
Lindqvist Vesa, Lindqvist Anssi
7. 136 Minna FIN-765 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Pekkarinen Raino 08:58:51 --
Salerto Sami, Taipale Terho
8. 143 Jias FIN-563 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- LPS Kavén Jorma 09:03:28 --
Kavén Jouni, Halme Pyry, Lahdenne Antti
9. 145 Sarvipää FIN-208 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S TePS Järvinen Janne 09:20:22 --
Järvinen Katariina, Järvinen Kari
10. 144 Päivi L-690 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JäPS Vilppala Heikki 09:23:06 --
Valo Ensio, Valo Immo
11. 146 Kermit FIN-234 H-vene H 0,0000 1,08 SF JVS Papp Zoltan 09:28:05 --
Bara Lehel, Gabor Zsolt
12. 142 Sofia FIN-490 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Jaatinen Jaakko 09:36:01 --
Jaatinen Heikki, Jaatinen Mikko, Korhonen Risto
13. 138 Viuhu FIN-443 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JäPS Lukkariniemi Jukka 09:39:33 --
Lukkariniemi Timo, Oksanen Jarkko
14. 139 Iina FIN-458 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JäPS Vihijärvi Kalle 09:40:02 --
Hälinen Henri, Vihijärvi Jaakko
15. 137 Miguela FIN-403 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Weckström Petteri 09:44:07 --
Lahtinen Hannu, Kotisaari Jaakko, Kultalahti Jarko
DNC 140 Melinda FIN-15 H-vene H-Vene 0,0000 1,08 S- SMMVK Salmi Markku DNC
Uusitalo Tero, Uusitalo Virpi
DNC 131 Typyli FIN-168 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- KVS Vaara Kari DNC
Santaholma Heikki, Kirjavainen Yrjö