21.5.2022 5:42:44

Viralliset tulokset luokittain, purjehdittu aika, luokka H-vene (reitti Synsam Päijännepurjehdus)

Maali: Korpilahti
Tulokset 17 / 17
Sij Num Nimi Purjetunnus Luokka Tyyppi FinR LYS SGV Seura Kippari Purj.aika tasoitettu aika
1. 135 Stemma FIN-918 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Koho Mikko 12:53:41 --
Saarikorpi Jukka, Koho Heikki, Paatola Matti
2. 133 Muru FIN-899 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- LPS Boman Juhani 13:02:20 --
Boman Mikko, Utter Timo, Salo Juhani
3. 132 Lassu FIN-847 H-vene H-vene 0,0000 1,08 TTPS Rinne Sakari 13:05:17 --
Knihti Kalle, Kujansuu Toni, Ahonen Mikko
4. 130 Boogie FIN-914 H-vene H 0,0000 1,08 S LPS Korhonen Tuomas 13:07:04 --
Kiilholma Heikki, Matikka Henri, Alitalo Emilia
5. 141 Ankanpoika 3 FIN-320 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- LPS Salonen Jaakko 13:13:31 --
Kukkonen Pertti, Toppila Mikko
6. 134 Valentina FIN-916 H-vene H 0,0000 1,08 NJK Svahnström Niclas 13:22:11 --
Lindqvist Vesa, Lindqvist Anssi
7. 136 Minna FIN-765 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Pekkarinen Raino 13:40:35 --
Salerto Sami, Taipale Terho
8. 143 Jias FIN-563 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- LPS Kavén Jorma 13:52:27 --
Kavén Jouni, Halme Pyry, Lahdenne Antti
9. 145 Sarvipää FIN-208 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S TePS Järvinen Janne 14:12:23 --
Järvinen Katariina, Järvinen Kari
10. 144 Päivi L-690 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JäPS Vilppala Heikki 14:13:34 --
Valo Ensio, Valo Immo
11. 138 Viuhu FIN-443 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JäPS Lukkariniemi Jukka 14:30:39 --
Lukkariniemi Timo, Oksanen Jarkko
12. 146 Kermit FIN-234 H-vene H 0,0000 1,08 SF JVS Papp Zoltan 14:34:01 --
Bara Lehel, Gabor Zsolt
13. 137 Miguela FIN-403 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Weckström Petteri 14:37:04 --
Lahtinen Hannu, Kotisaari Jaakko, Kultalahti Jarko
14. 139 Iina FIN-458 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JäPS Vihijärvi Kalle 14:42:35 --
Hälinen Henri, Vihijärvi Jaakko
15. 142 Sofia FIN-490 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Jaatinen Jaakko 14:48:08 --
Jaatinen Heikki, Jaatinen Mikko, Korhonen Risto
DNC 140 Melinda FIN-15 H-vene H-Vene 0,0000 1,08 S- SMMVK Salmi Markku DNC
Uusitalo Tero, Uusitalo Virpi
DNC 131 Typyli FIN-168 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- KVS Vaara Kari DNC
Santaholma Heikki, Kirjavainen Yrjö