22.5.2022 4:21:12

Viralliset tulokset luokittain, purjehdittu aika, luokka H-vene (reitti Päijännepurjehdus)

Maali: Padasjoki
Tulokset 17 / 17
Sij Num Nimi Purjetunnus Luokka Tyyppi FinR LYS SGV Seura Kippari Purj.aika tasoitettu aika
1. 80 Stemma FIN-918 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Koho Mikko 10:58:39 --
Kanninen Antti, Koho Heikki, Paatola Matti
2. 65 Dextra FIN-890 H-vene H-vene 0,0000 1,08 TaPS Karjalainen Jussi 10:59:34 --
Turunen Ville, Tuominen Oula-Matti, Viljamaa Janne
3. 52 Julia / Autokoulu Juha FIN-907 H-vene H 0,0000 1,08 S,K JVS Ahonen Juhani 10:59:53 --
Winqvist Stefan, Cederberg Anders, Ahonen Hannamarja
4. 74 For Sail FIN-744 H-vene H 0,0000 1,08 SK JVS Karhusaari Vesa 11:00:12 --
Kolomainen Lauri, Ovaskainen Olli
5. 77 Ankanpoika 3 FIN-885 H-vene H-vene 0,0000 1,08 LPS Salonen Jaakko 11:00:57 --
Hillberg Ismo, Eklund Juha, Halmesuo Jari
6. 71 Lassu FIN-847 H-vene H-vene 0,0000 1,08 sk TTPS Rinne Sakari 11:01:10 --
Ryökäs Anssi, Kaasalainen Heini
7. 73 Iida FIN-879 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S-- HeiPS Hillberg Petri 11:01:56 --
Ryymin Mikko, Heinonen Kim, Tuominen Tuukka
8. 66 Muru FIN-899 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- LPS Boman Juhani 11:07:10 --
Utter Timo, Saarinen Timo, Salo Juhani
9. 70 Marietta FIN-762 H-vene H-vene 0,0000 1,08 OPS Hassinen Ilmo 11:08:06 --
Koski Heikki, Vallo Markku
10. 75 SeaKing Sailing Team FIN-705 H-vene H- vene 0,0000 1,08 HeiPS Alitalo Tomi 11:08:49 --
Alitalo Emilia, Lehtinen Jyri, Lehtinen Harri
11. 76 Jias FIN-563 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- HVS Kaven Jorma 11:16:12 --
Kaven Jouni, Halme Pyry, Lahdenne Antti
12. 72 Minna Fin-31 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Pekkarinen Raino 11:22:26 --
Salerto Sami, Taipale Terho
13. 67 Miguela L-540 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Weckström Petteri 11:49:13 --
Lahtinen Hannu, Heinämäki Jukka, Kultalahti Jarko
14. 78 Hannibal FIN-64 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S TePS Nousiainen Osmo 11:55:31 --
Toukkari Jari, Heinonen Hannu
15. 69 Redtube FIN-228 H-vene T52899 0,0000 1,08 K JVS Honkamäki Olli 12:27:08 --
Aho Kari, Lehtinen Jani
16. 68 Vaakalintu FIN-182 H-vene H 0,0000 1,08 TePS Glans Ismo 12:56:26 --
Eskola Antti, Glans Jarmo
DNF 79 Päivi L-690 H-vene H-vene 0,0000 1,08 SK JäPS Vilppala Heikki DNF
Laine Marjatta, Karaburcak Deniz