22.5.2022 4:27:08

Viralliset tulokset luokittain, purjehdittu aika, luokka H-vene (reitti Päijännepurjehdus)

Väliaika: Judinsalo
Tulokset 17 / 17
Sij Num Nimi Purjetunnus Luokka Tyyppi FinR LYS SGV Seura Kippari Purj.aika tasoitettu aika
1. 52 Julia / Autokoulu Juha FIN-907 H-vene H 0,0000 1,08 S,K JVS Ahonen Juhani 05:14:36 --
Winqvist Stefan, Cederberg Anders, Ahonen Hannamarja
2. 65 Dextra FIN-890 H-vene H-vene 0,0000 1,08 TaPS Karjalainen Jussi 05:14:42 --
Turunen Ville, Tuominen Oula-Matti, Viljamaa Janne
3. 80 Stemma FIN-918 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Koho Mikko 05:15:09 --
Kanninen Antti, Koho Heikki, Paatola Matti
4. 74 For Sail FIN-744 H-vene H 0,0000 1,08 SK JVS Karhusaari Vesa 05:15:50 --
Kolomainen Lauri, Ovaskainen Olli
5. 77 Ankanpoika 3 FIN-885 H-vene H-vene 0,0000 1,08 LPS Salonen Jaakko 05:16:00 --
Hillberg Ismo, Eklund Juha, Halmesuo Jari
6. 71 Lassu FIN-847 H-vene H-vene 0,0000 1,08 sk TTPS Rinne Sakari 05:16:11 --
Ryökäs Anssi, Kaasalainen Heini
7. 73 Iida FIN-879 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S-- HeiPS Hillberg Petri 05:18:08 --
Ryymin Mikko, Heinonen Kim, Tuominen Tuukka
8. 70 Marietta FIN-762 H-vene H-vene 0,0000 1,08 OPS Hassinen Ilmo 05:18:35 --
Koski Heikki, Vallo Markku
9. 75 SeaKing Sailing Team FIN-705 H-vene H- vene 0,0000 1,08 HeiPS Alitalo Tomi 05:21:02 --
Alitalo Emilia, Lehtinen Jyri, Lehtinen Harri
10. 66 Muru FIN-899 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- LPS Boman Juhani 05:21:39 --
Utter Timo, Saarinen Timo, Salo Juhani
11. 76 Jias FIN-563 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- HVS Kaven Jorma 05:27:21 --
Kaven Jouni, Halme Pyry, Lahdenne Antti
12. 72 Minna Fin-31 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Pekkarinen Raino 05:30:31 --
Salerto Sami, Taipale Terho
13. 67 Miguela L-540 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Weckström Petteri 05:38:50 --
Lahtinen Hannu, Heinämäki Jukka, Kultalahti Jarko
14. 78 Hannibal FIN-64 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S TePS Nousiainen Osmo 05:44:14 --
Toukkari Jari, Heinonen Hannu
15. 69 Redtube FIN-228 H-vene T52899 0,0000 1,08 K JVS Honkamäki Olli 06:10:30 --
Aho Kari, Lehtinen Jani
16. 79 Päivi L-690 H-vene H-vene 0,0000 1,08 SK JäPS Vilppala Heikki 06:10:45 --
Laine Marjatta, Karaburcak Deniz
17. 68 Vaakalintu FIN-182 H-vene H 0,0000 1,08 TePS Glans Ismo 06:13:57 --
Eskola Antti, Glans Jarmo