22.5.2022 3:38:44

Viralliset tulokset luokittain, purjehdittu aika, luokka H-vene (reitti Päijännepurjehdus)

Väliaika: Judinsalo
Tulokset 17 / 17
Sij Num Nimi Purjetunnus Luokka Tyyppi FinR LYS SGV Seura Kippari Purj.aika tasoitettu aika
1. 77 Muru FIN-899 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- LPS Boman Juhani 08:44:29 --
Utter Timo, Saarinen Timo, Salo Juhani
2. 65 Ankanpoika 3 FIN-885 H-vene H-vene 0,0000 1,08 LPS Salonen Jaakko 08:48:44 --
Hillberg Ismo, Eklund Juha
3. 76 For Sail FIN-863 H-vene H 0,0000 1,08 SK JVS Karhusaari Vesa 08:52:20 --
Taavitsainen Heikki, Koljander Roope, Suutari-Jääskö Eeli
4. 70 Stemma FIN-918 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Koho Mikko 09:02:54 --
Kanninen Antti, Koho Heikki, Paatola Matti
5. 67 Julia / Autokoulu Juha FIN-907 H-vene H 0,0000 1,08 S,K JVS Ahonen Juhani 09:08:01 --
Niekka Ilkka, Keskinen Paavo
6. 75 Levikarikko FIN-847 H-vene H-vene 0,0000 1,08 TTPS Rinne Sakari 09:20:30 --
Momia Jyrki, Mäki Veli-Pekka, Tommila Jukka
7. 71 Banzay FIN-887 H-vene H-vene 0,0000 1,08 LPS Heikkilä Matias 09:21:26 --
Salo Panu, Heikkilä Janne, Virtanen Kimi
8. 72 Sarvipää FIN-208 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S TePS Järvinen Janne 09:23:28 --
Järvinen Katariina, Ala-Paavola Tuure
9. 79 Minna FIN-744 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- JVS Pakkarinen Raino 09:25:03 --
Salerto Sami, Taipale Terho
10. 73 Elle FIN-728 H-vene H 0,0000 1,08 S EMK Talvitie Henrikki 09:26:47 --
Talvitie Veikko, Rindell Jan
11. 82 Shaman 540 H-vene H-vene 0,0000 1,08 JVS Lauri Kolomainen 09:28:31 --
Tykkyläinen Sampo, Rikama Essi
12. 78 Annika FIN-704 H-vene H 0,0000 1,08 TaPS Turunen Ville 09:38:23 --
Turunen Eemeli, Vaden Tere, Harju Joonas
13. 74 Jias FIN-563 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S- HVS Kavén Jorma 09:38:39 --
Kavén Jouni, Halme Pyry, Lahdenne Antti
14. 66 Vaakalintu FIN-182 H-vene H 0,0000 1,08 S TePS Glans Ismo 10:10:59 --
Järvinen Kari, Järvinen Juha
15. 81 Kajo L-528 H-vene H 0,0000 1,08 S JVS Hilme Jarkko 10:21:02 --
Karhinen Timo, Hilme Vilma, Hilme Olli
16. 69 Redtube FIN-765 H-vene T52899 0,0000 1,05 K, S JVS Honkamäki Olli 10:42:22 --
Aho Kari, Lehtinen Jani
17. 68 Hannibal FIN-64 H-vene H-vene 0,0000 1,08 S, purjenumero 182 TePS Nousiainen Osmo 10:45:43 --
Toukkari Jari, Heinonen Hannu