9.12.2022 1:02:29

Epäviralliset tulokset luokittain, purjehdittu aika, luokka H-vene (reitti Päijännepurjehdus)

Väliaika: Ykskoivu
Tulokset 16 / 16
Sij Num Nimi Purjetunnus Luokka Tyyppi FinR LYS SGV Seura Kippari Purj.aika tasoitettu aika
1. 60 Stemma FIN-918 H-vene H-vene 0,0000 1,07 S- JVS Koho Mikko 16:12:29 --
Kanninen Antti, Koho Heikki, Paatola Matti
2. 73 Muru FIN-899 H-vene H-vene 0,0000 1,07 S- LPS Boman Juhani 16:51:07 --
Utter Timo, , Salo Juhani
3. 70 Julia / Autokoulu Juha FIN-907 H-vene H 0,0000 1,07 S,K JVS Winqvist Stefan 16:54:35 --
Ahonen Juhani, Renvall Affe
4. 63 Ankanpoika 3 FIN-885 H-vene H-vene 0,0000 1,07 LPS Salonen Jaakko 17:01:56 --
Poikolainen Juha, Eklund Juha,
5. 68 Peppi FIN-917 H-vene H-vene 0,0000 1,07 s k HSK Sundbäck Rolf 17:03:01 --
Vappula Risto, Valkonen Pekka
6. 75 Banzay FIN-887 H-vene H-vene 0,0000 1,07 LPS Heikkilä Matias 17:07:20 --
Salo Panu, Virtanen Kimi, Heikkilä Janne
7. 72 Elle FIN-728 H-vene H 0,0000 1,07 - EMK Talvitie Henrikki 17:13:25 --
Talvitie Veikko, Talvitie Elsa
8. 66 For Sail FIN-863 H-vene H 0,0000 1,07 SK JVS Karhusaari Vesa 17:15:00 --
Kolttola Jenna, , SuutariJääskö Eeli
9. 74 Levikarikko FIN-847 H-vene H 0,0000 1,07 T TPS Rinne Sakari 17:17:26 --
Mäki Veli-Pekka, Kataja Pauli, Lehtonen Aleksi
10. 71 Shaman FIN-540 H-vene H-vene 0,0000 1,07 JVS Kolomainen Lauri 17:21:34 --
Tykkyläinen Sampo, Weckström Petteri
11. 76 Jias FIN-563 H-vene H-vene 0,0000 1,07 S- HVS Kavén Jorma 17:22:31 --
Kavén Jouni, Halme Pyry, Lahdenne Antti
12. 64 Sarvipää FIN-208 H-vene H-vene 0,0000 1,07 S HSK Nygård Leif 17:27:18 --
, Nygård Kai, Forsman Vincent
13. 61 Ofelia FIN-475 H-vene H-vene 0,0000 1,07 APS Erkola Pekka 17:42:33 --
Erkola Pekka, Erkola Jesse, Erkola Janni
14. 65 Vaakalintu FIN-182 H-vene H 0,0000 1,07 S TePS Glans Ismo 17:47:53 --
Maja Patric, Järvinen Kari
15. 67 Hannibal FIN-64 H-vene H-vene 0,0000 1,07 S, purjenumero 182 TePS Nousiainen Osmo 18:07:31 --
Toukkari Jari, Heinonen Hannu
16. 69 Redtube FIN-765 H-vene T52899 0,0000 1,07 K, S JVS Aho Kari 18:24:40 --
Honkamäki Olli, Tarvonen Jenna