19.7.2019 22:31:58

Viralliset tulokset luokittain, purjehdittu aika, luokka H-vene (reitti Päijännepurjehdus)

Väliaika: Ykskoivu
Odotetaan 31
Sij Num Nimi Purjetunnus Luokka LYS Tyyppi SGV Seura Kippari Purj.aika LYS-aika
- 75 Älvsbyhus FIN-879 H-vene 1,07 H-vene SA- HeiPS Hillberg Petri -- --
Hillberg Ismo, Hillberg Atte, Hillberg Iita
- 96 Ankanpoika III FIN-320 H-vene 1,07 H-vene SA- LPS/SPS Salonen Jaakko -- --
Hänninen Olli, Risto Palokangas, Jussi Puhakka
- 82 Aurora L-600 H-vene 1,07 H-vene SA- TP Leppänen Mari -- --
Anna Tapanila, Tarja Hassinen, Maria Ijäs, Kirsi Hölttä
- 89 Autokoulu Juha / Julia L907 H-vene 1,07 H SA- JVS Ahonen Juhani -- --
Vesa Rahkonen, Kimmo Rihto
- 74 Dino FIN-314 H-vene 1,07 H-vene SA- KVS Vaara Santeri -- --
Jari Vaara, Markus Vaara
- 95 Enkeli L-174 H-vene 1,07 H-vene, kölivene SA- JVS Matilainen Nina -- --
Lepistö Harri, Tervakangas Lauri
- 76 Far-o-Zon FIN-550 H-vene 1,07 H SA- JVS Tarvainen Harri -- --
Tarvainen Joonas, Koljander Roope
- 88 Festivo FIN 887 H-vene 1,07 H-vene SA- LPS Heikkilä Janne -- --
Honkavaara Pekka, Leinonen Jari
- 98 Flipper FIN 943 H-vene 1,07 H-vene SA- YP Svahnström Niclas -- --
Lindquist Vesa, Johde Katariina
- 94 Helga FIN 316 H-vene 1,07 H-vene SA- HVS Kalojärvi Juha -- --
Antti Karjalainen, Juha Tapanen
- 81 Hempukka FIN-718 H-vene 1,07 H-vene SA- HVS Lepistö Veli-Matti -- --
Mari Lindeman, Janne Vaara
- 93 Heracles FIN-847 H-vene 1,07 H-vene SA- HVS Ruusunen Teemu -- --
Ville Hirvonen LPS, Rami Lindström KuoPS, Mr Bean
- 77 Isola FIN-176 H-vene 1,07 H-vene SA- JVS Nieminen Niko-Mikko -- --
Joonas Nieminen, Kalevi Nieminen, Tuomo Honkanen
- 86 Itella Logistics FIN-899 H-vene 1,07 H-vene SA- LPS Boman Juhani -- --
Mikko Boman, Timo Saarinen, Juhani Salo
- 73 Jias FIN-563 H-vene 1,07 H-vene SA- LPS Kavén Jorma -- --
Jouni Kavén, Pyry Halme
- 99 Joen Talo FIN 872 H-vene 1,07 H-vene SA- KuoPS Ikonen Janne -- --
Ville Hankalin, Jussi Hämäläinen
- 78 Kaarina FIN-605 H-vene 1,07 H-vene SA- APS Pynnönen Markku -- --
Jari Pynnönen, Mika Komulainen, Pekka Järvisola
- 85 Katariina FIN-931 H-vene 1,07 H-vene SA- HSK Pehkonen Matti -- --
Juha Eklund HSK, Atso Andersen
- 92 Lady Express FIN-357 H-vene 1,07 H-vene SA- LPS Yrjölä Mikko -- --
Aki Laine, Jukka Yrjölä
- 79 Lassu FIN-773 H-vene 1,07 H-vene SA- TTPS Rinne Sakari -- --
Sakari Rinne, Ville Jussila, Juho Ristimäki
- 72 Minna L-638 H-vene 1,07 H-vene SA- JVS Pekkarinen Raino -- --
Salerto Sami, Taipale Terho
- 80 NP FIN-828 H-vene 1,07 H-vene SA- LPS Kallio Kassu -- --
Heikki Kiilholma, Harri Puolanne, Joonas Vilkman
- 70 Päivi L-690 H-vene 1,07 H-vene SA- JäPs Vilppala Heikki -- --
Pekka Vilppala, Olli Suomalainen
- 71 Panta Rei FIN-736 H-vene 1,07 H-vene SA- N Koivula Arto -- --
Vuorimaa Saara, Konola Marika, Roivas Marko
- 90 Patent Decor FIN-914 H-vene 1,07 H-vene SA- LPS Korhonen Tuomas -- --
Panu Salo, Mirva Kettunen, Elina Vallittu
- 97 Pelasta Vesku L 588 H-vene 1,07 H-Vene SA- LPS Salmi Pentti -- --
Lorentz Andersson, Sauli Havas
- 84 Sigma L-539 H-vene 1,07 H-vene SA- LPS Lappalainen Antti -- --
Jaakko Lappalainen, Eero Joensuu
- 83 Stemma FIN 918 H-vene 1,07 H-vene SA- JVS/TaPS Koho Heikki -- --
Vainio Juha, Ronkanen Pekka
- 91 Typyli FIN-168 H-vene 1,07 H-vene SA- KVS Vaara Kari -- --
Okko Vaara, Mikko Vaara
- 195 Viuhu FIN 443 H-vene 1,07 H-vene SA- JäPS Lukkariniemi Jukka -- --
Timo Lukkariniemi, Jorma Lukkariniemi
- 87 Who, Me? FIN-891 H-vene 1,07 H-vene SA- N Mäntylä Marja -- --
Maria Valkeapää, Tapio Jylhämö, Mikko Aromaa