28.6.2017 13:30:03

Epäviralliset tulokset, purjehdittu aika, reitti Päijännepurjehdus

Väliaika: Ykskoivu
Odotetaan 28
Sij Num Nimi Purjetunnus Luokka LYS Tyyppi SGV Seura Kippari Purj.aika LYS-aika
- Anastasia L-3044 Retkiluokka 1,03 Guy 27 SGV JVS Heikkilä Ari -- --
Heikkilä Samuel, Mäkinen Antti-Mikko
- Anina FIN-11797 LYS 1 0,99 Microtross SGK LäVe Linkopuu Tom -- --
Karppinen Kimmo, Kirjasniemi Jussi
- Auriga FIN-9304 Retkiluokka 0,00 Jeanneau 36,2 GV JVS Lahti Juha -- --
Kiviniemi Ulla
- Carina FIN-5033 LYS 1 1,04 Finn 26 7/8 SGV JVS Ritokallio Ilkka -- --
Juntunen Jari, Vainio Petri, Arminen Juha
- Carmencita FIN-4311 LYS 3 1,16 Maestro 35 SGV HVS Kalojärvi Juha -- --
Sinivaara Mikko, Dufva Kari, Reinikainen Mika, Autio Jouni
- Dynamic-35 FIN-9983 LYS 4 1,28 Dynamic SGV JVS Lilja Ilkka -- --
- Elina FIN-10938 LYS 3 1,14 Dufour 325 SGV JVS Kiiski Ari -- --
Kiiski Anna, Kiiski Pirkko, Hyytiä Jukka, Hokkanen Ville
- Hattiwatti FIN-3464 LYS 3 1,14 Inferno 29 SGV JVS Hämäläinen Heikki -- --
Ahola Kalle, Niskanen Timo
- Henriitta FIN-8324 LYS 2 1,09 Sunwind 311 GKV PPPS Wilén Jari -- --
Wilen Jari, Oksanen Eero, Korhonen Risto, Marika
- Jias FIN-563 H-vene 1,08 H-vene S- HVS Kavén Jorma -- --
Kavén Jouni, Halme Pyry, Lahdenne Antti
- Luannikast Reissu L-1234 H-vene 1,08 H-vene N Malinen Matti -- --
Lehto Mikko
- Malla FIN-9174 LYS 4 1,22 Finngulf 335 SGV JVS Nieminen Pentti -- --
Nieminen Ari, Kosloff Lauri, Kosloff Markku, Käkönen Pekka
- Maria III L-4939 Retkiluokka 0,00 Jeanneau Espace 800 GKF JäPS Laaksonen Pekka -- --
Laaksonen Pekka, Bots Jan, Lähdesmäki Antti
- Marie FIN-9949 LYS 3 1,14 Bavaria 32 SGV JVS Vekkeli Jari -- --
Vekkeli Hemmo, Viertola Arvo, Salmenkivi Ari, Laakkonen Simo
- Marita FIN-253 Hai 0,00 Hai Sgk SSP Kuokkanen Eero -- --
Lauttamus Riitta
- Medeia FIN-6599 LYS 3 1,12 Artina 29 SGV JVS Mäkelä Ilkka -- --
Leskinen Harri , Siik Olli
- Minna Fin-31 H-vene 1,08 H-vene S- JVS Pakkarinen Raino -- --
Salerto Sami, Taipale Terho
- Nina-Charlotta II FIN-1465 LYS 1 1,05 Finnflyer 27 SG- HeiPS Santala Juha -- --
Räisänen Olli, Räisänen Jukka, Räisänen Hannu
- Santa Fe FIN-4075 LYS 2 1,09 Targa 101 SGV TePS Laukkanen Juha -- --
Laukkanen Miia, Itkonen Ville, Ahonen Pertti
- Saphira FIN-128 LYS 3 1,16 SAFIR SGK TePS Makkonen Hannu -- --
Itkonen Jukka, Makkonen Minna
- Seilikki L-2546 Retkiluokka 0,00 T50893 GKF n/a Hyppönen Pekka -- --
Koskinen Teemu, Nikola Timo, Järvinen Hannu
- Silver Moon II FIN-3992 LYS 3 1,13 H-323 SGK HVS Kavén Salla -- --
Itkonen Kari, Hirvonen Soili, Hirvonen Ville, Lindström Annukka, Lindström Rami
- Spica FIN-8684 Retkiluokka 1,01 Jeanneau Eolia 25 GF Keurusselän pursiseura Kippilä Tero -- --
Kippilä Tero, Perttula Jukka, Kinnunen Risto, Söderlund Sami
- Tiikelin Tassu FIN-8410 Retkiluokka 1,09 Sunwind 311 SGV PPPS Lepistö Harri -- --
Pantsu Juha, Ruusuvirta Tero, Uuttu Risto
- Tikkunekku FIN-9820 LYS 4 1,22 Finngulf 335 Mod SGV APS Tast Panu -- --
Ystävät ja kylänmiehet
- Tuulipursi L-3423 LYS 1 1,04 Finn 26 SGV LPS Juhola Kristiina -- --
Kotamaa Taina, Hinkkanen Tarja
- Vaakalintu FIN-182 H-vene 1,08 H S TePS Glans Ismo -- --
- Vilana² FIN-10370 LYS 2 1,11 Bavaria 30 cr SV JVS Kautto Ari -- --
Oinonen Timo, Juutilainen Kimmo, Liukkonen Jukka-Pekka, Kovanen Pauli