14.6.2024 1.19.15

Epäviralliset tulokset, purjehdittu aika, reitti Päijännepurjehdus

Maali: Jyväskylä
Odotetaan 20
Sij Num Nimi Purjetunnus Luokka Tyyppi FinR Seura Kippari Purj.aika tasoitettu aika
- ALICE FIN 150 Urheiluveneet Lutra 25 0,9984 SP, Salon Pursiseura Juva Ilkka -- --
Ritala Markus, Voutilainen Kimmo, Iidman Johan, Puumala Ilkka
- Avenla Oy Urheiluveneet Avenla 0,0000 Oy Avenla -- --
- BEIWE FIN 960 H-vene H-vene 0,0000 JVS, Jyväskylän Veneseura Räisänen Peppiina -- --
- DAS BOOT FIN 11513 FinR 4 Salona 38R 1,0167 JVS, Jyväskylän Veneseura Hinkkanen Jarkko -- --
Niemelä Hannu, Hinkkanen Johanna, Hinkkanen Eetu, Siik Olli, Aavisto Jari
- DynaStar FIN 9983 FinR 4 Dynamic-35 0,0000 JVS, Jyväskylän Veneseura LILJA ILkka -- --
Lilja Ilari, Lilja Anssi, Lilja Lasse, Lilja Liisa, Puhalainen Mikko
- Easy Living II FIN-43679 Retkiluokka Sirena 38 1,0046 HVS Sievänen Toni -- --
Korsulainen Sara
- Echo FIN-47145 FinR 3 Impala 35 0,9150 APS Tast Panu -- --
Erämaa Heidi, Paavilainen Matti
- Helmi FIN-10245 FinR 3 Beneteau Oceanis 323 Clipper 0,9016 JVS, Jyväskylän Veneseura Hentunen Jukka-Pekka -- --
Korkeila Jaakko, Korkeila Rasmus , Unelius Mikko, Taxell Kurt
- Isola II FIN-8120 FinR 3 Sunwind 30 0,9284 JVS Nieminen Niko-Mikko -- --
Honkanen Tuomo, Tirronen Mika, Partanen Veli-Pekka
- Kikatella FIN-742 Retkiluokka Lohi 25 0,0000 Jyväskylän veneseura Ylänne Jari -- --
Ylänne Jari, Ylänne Heikki, Kallio Eva
- La Storia 7277 FinR 4 Finngulf 36 0,9698 JVS Pukkala Juha -- --
Komulainen Salla, Nurminen Karoliina , Nurminen Pekko, Nurminen Juho, Nurminen Eero
- Marlena FIN 5438 Retkiluokka Sunwind 27 0,0000 TePS, Tehin Pursiseura Saunamäki Mikko -- --
Penttilä Tommi, Åstström Marjut
- Meritte FIN 6063 FinR 1 Sunwind 311 0,7599 Asikkalan Pursiseura Mäkinen Hannu -- --
Toivanen Hannu
- Nita FIN 2625 FinR 1 Finn Express 83 0,0000 JVS, Jyväskylän Veneseura Jalli Ilari -- --
- Saphira FIN-128 FinR 4 SAFIR 0,0000 TePS Makkonen Hannu -- --
Linkopuu Tom, Linkopuu Elina
- Solina FIN 2824 FinR 1 Finn Express 74 0,7837 JVS, Jyväskylän Veneseura Ålgars Oskari -- --
Ålgars Sakari, Ålgars Timo
- Tango L 2093 Retkiluokka Maxi84 0,0000 TePS, Tehin Pursiseura Seppälä Kari -- --
Kostiainen Olli, Pihlajasaari Juho
- Tilli FIN-916 H-vene H-vene 0,0000 LPS Salonen Tommi -- --
Kukkonen Pertti, Wartiovaara Jarkko
- Vilana² FIN 10370 FinR 3 Bavaria 30 cr 0,8815 JVS, Jyväskylän Veneseura Kautto Ari -- --
Oinonen Timo, Alamononen Aleksi, Keinonen Matti, Ylitolva Tony
- Vilma FIN-4345 FinR 3 Comfortina 32 0,8879 APS Kilponen Tony -- --
Kilponen Tony, Järvenselkä Tatu